Moja prvá knižka: Voľný pád

knizka VP obalkaCez Vianoce som napísala knižku. Nie je to nič svetoborné, len malý dobrodružný príbeh, ale moje "testovacie publikum" - Jarah, Ambala a Tenshi - mi pri písaní tak fandilo, že som sa rozhodla dotiahnuť vec do konca a tentokrát knižku skutočne aj vydať. Knižka sa volá Voľný pád a jej hlavnou hrdinkou je Milka Géczová, ktorá si po smrti rodičov hľadá podnájom. Takto sa zoznámi s realitným maklérom Milanom Mokešom a od toho okamihu jej život dostane celkom nové nasmerovanie - musí sa vzdať racionality a čeliť mágii, hodiť za hlavu všetky zabehané zvyklosti, naučiť sa manipulovať svoje vedomie, brániť magický artefakt a nakoniec bojovať o holý život...

Knižka má 222 strán a je postavená na premise "energia nasleduje pozornosť". Tu sú ukážky: úvod a úryvky z 5. kapitoly a z 8. kapitoly.

Kto máte záujem, knižku si možno objednať (na dobierku; chcela by som sa cenou zmestiť do max. 9 € za knihu + poštovné). 

Urobila som pre knižku aj fejsbukovú stránku, kde priebežne dopĺňam info o stave vydávania knihy a bolehlavy, čo mi to spôsobuje.

Ak sa vám páči nápad alebo samotná knižka, spropagujte ju trochu aj medzi svojimi známymi! Pomôže mi to. :-) Ďakujem.

Go BackComment

Voľný pád (kniha)

knizka VP obalka

Pribudlo na Eprakone:

Návštevy:

224462

TOPlist